در حال بارگیری...

مزون ٢ال

داستان ٢ال:

ما دو تا دوست هستیم به اسم الهام،دوست هایی که از کودکی با هم بزرگ شدیم، با هم خاطره ساختیم ،با هم رویا بافتیم؛ بزرگتر که شدیم رویاهامون هم بزرگتر و جدی تر شد، چیزی که مدت ها بهش فکر می کردیم تولید یه برند لباس بود،تا بتونیم فرهنگ و اصالت ایرانی رو زنده کنیم، لباسی که با افتخار بگیم مال خودمونه...
حالا«٢ال» به رویاهامون حقیقت بخشیده...
خوشحالیم که همراهیمون می کنید.

لوگوی ٢ال:

ایده لوگو در ابتدا از شباهت نوشتاری اسم ٢ال با ٢ريال به ذهنمون رسید و اینکه به دنبال طرحی سنتی بودیم.
یکی از تزیینات لباس در قدیم و بیشتر در ییلاقات شمال که هنوزدر لباس های قاسم آبادی و محلی مشهود است، استفاده از سکه در لباس می باشد و ما نظر به این مورد و به امید رونق و بالا رفتن ارزش  پول ملی کشور در آینده ای نزدیک ،تصمیم گرفتیم که لوگوی ٢ال را از طرح سکه ٢ریالی اقتباس کنیم.

سطح های کاری ٢ال:

محصولات ٢ال در سه سطح کاری طبقه بندی می شوند:

1-محصولاتی که برای هر فصل در استایل مینیمال و به صورت کاربردی طراحی می شود، ما در این طراحی ها سعی میکنیم یک مجموعه لباس ارائه دهیم که چند منظوره قابل استفاده باشد و گروه ٢ال تمام تلاش خود را می کند که این سطح کاری دارای قیمتی مناسب باشد.
 
2-محصولاتی خاص و دست دوز از نقوش زیبای ایرانی، گروه ٢ال در این سطح کاری با تحقیق در مورد پیشینه پارچه و لباس و تزیینات زیبای لباس در گوشه گوشه این کشور پهناور، سعی دارد با کمک گرفتن از هنرهای زیبای دست دوز ایرانی  و تلفیق آن با سطحی امروزی تر محصولاتی را ارائه دهد که ریشه های سنت و اصالت ایرانی در آن نمایان باشد.و بالطبع این سطح کاری اختصاصی تر و محدودتر می باشد.
 
3-محصولاتی که کاملا برای شخص طراحی ودوخته می شود، گروه ٢ال در این سطح کاری از ابتدا با مشتری است به این صورت که لباس بر حسب خواسته مشتری برای وی طراحی و ایده پردازی و پس از تأیید او مراحل دوخت دنبال می گردد .
 

سبک کاری ٢ال:

یکی از دغدغه های بسیار مهم دنیای امروزی حفظ سلامت محیط زیست است، ما در ٢ال ازاین مهم غافل نیستیم  و به این دلیل تمام سعی خود را کرده ،کارهایی با کیفیت ارائه دهیم که بتوان از آنها استفاده مفید کرد و هدفمان در سطح اول کاری ازطراحی لباسهایی چند منظوره دقیقاً به همین خاطر بوده ، یعنی «حذف مصرف گرایی».
همچنین سعی می کنیم ازاهداف و سبک و آموزه های مد پایدار در روند کاری خودمان بهره بگیریم و گروه ٢ال از دنبال کنندگان سرسخت مد پایدار می باشد.
هدیه ٢ال برای استفاده کنندگان این برند، بسته بندی است که ارائه میدهد. ما سعی می کنیم بسته بندی لباس را در سطح محصولات طوری طراحی کنیم که حتماً قابلیت استفاده مجدد داشته باشد و  بتوانیم با کمک یکدیگر کمترین آسیب را به طبیعت برسانیم.
 
٢ال بافته ای از تافته و پرنیان، برقامت بانوی پارسی